TONO WC mísa stojící, Geniusflush, 36x53cm, spodní/zadní odpad, černá dual-mat
TONO WC mísa stojící, Geniusflush, 36x53cm, spodní/zadní odpad, černá dual-mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-641026 |
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | TONO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x42x53 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | GeniusFlush |
| Objem splachovací vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Odpad spodní, Odpad zadní, Skryté uchycení, DualGlaze |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 32.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729357474 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
TEMPOR samouzavírací podomítkový WC ventil, chrom 56707
expedice do 7 dnů2 807 Kč
Při platbě předem pouze 2 648 Kč
PURA/KUBE X WC sedátko, SLIM Soft Close, černá mat/chrom MS86CSN26
expedice do 7 dnů5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč

