TIGRA R hydromasážní vana, 150x75x46cm, Active Hydro-Air, chrom 57245
TIGRA R hydromasážní vana, 150x75x46cm, Active Hydro-Air, chrom 57245
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72933.2010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 150x75x46cm |
| Délka | 1500 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 460 mm |
| Objem | 180.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 47.0600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729064367 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Nimco Maya černá MAC 29091B-50-90 Police, 50 cm
do týdne v e-shopu1 031 Kč
Při platbě předem pouze 947 Kč
FUGA EVO bezdotykový elektrický osoušeč rukou, 164x327x151 mm, senzor, nerez mat 01831.S
na objednávku10 191 Kč
Při platbě předem pouze 9 480 Kč
216 Kč
Při platbě předem pouze 204 Kč

