TIGRA L hydromasážní vana, 150x75x46cm, Highline Hydro, chrom 57242
TIGRA L hydromasážní vana, 150x75x46cm, Highline Hydro, chrom 57242
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72928.5010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 150x75x46cm |
| Délka | 1500 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 460 mm |
| Objem | 180.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 40.5600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729062196 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
64 122 Kč
Při platbě předem pouze 61 885 Kč
69 015 Kč
Při platbě předem pouze 66 607 Kč
57 422 Kč
Při platbě předem pouze 55 419 Kč
51 161 Kč
Při platbě předem pouze 49 377 Kč

