TIGRA R asymetrická vana 170x80x46cm, bílá mat 90611.11
TIGRA R asymetrická vana 170x80x46cm, bílá mat 90611.11
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-90611.11 |
Dostupnost:
na objednávku
- Podmínkou záruky na produkt je použití doporučeného typu podstavce.
- Tvar vany TIGRA neumožňuje montáž vanové soupravy s napouštěním.
- S ohledem na strukturu barevného provedení akrylátu je v případě poškození tento materiál neopravitelný.
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 170x80x46 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 460 mm |
| Objem | 225.00 l |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Hmotnost / ks | 21.5620 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729002383 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
765 Kč
Při platbě předem pouze 721 Kč
expedice do 7 dnů
267 Kč
Při platbě předem pouze 251 Kč
skladem
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Podstavec k akrylátové vaně Polysan, 51,5cm, pár PO60-60
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 721 Kč
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ANDRA L asymetrická vana 170x90x45cm, ivory 81111.40
na objednávku16 899 Kč
Při platbě předem pouze 15 916 Kč
ASTRA WR SLIM asymetrická vana 165x90x48cm, bílá 31611S
na objednávku13 631 Kč
Při platbě předem pouze 12 838 Kč
ASTRA R asymetrická vana 165x80x48cm, bílá 34611
expedice do 7 dnů10 879 Kč
Při platbě předem pouze 10 247 Kč
ANDRA L asymetrická vana 170x90x45cm, šedá 81111.30
na objednávku16 899 Kč
Při platbě předem pouze 15 916 Kč

