TIGA zrcadlo s policí 48x67cm, bronz HZ206
TIGA zrcadlo s policí 48x67cm, bronz HZ206
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 49x70 cm |
| Šířka | 490 mm |
| Výška | 700 mm |
| Barva rámu | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu, Zrcadla s policí |
| Tvar | Jiný |
| Hmotnost / ks | 10.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913877476 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bronz |
| Barva | hnědá |
Příslušenství
851 Kč
Při platbě předem pouze 802 Kč
expedice do 7 dnů
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
FLOAT kulaté zrcadlo s LED podsvícením ? 600mm, bílá 22559
expedice do 7 dnů6 613 Kč
Při platbě předem pouze 6 152 Kč
748 Kč
Při platbě předem pouze 696 Kč
FLUT zrcadlo s LED podsvícením 600x800mm, bílá FT060
expedice do 7 dnů7 104 Kč
Při platbě předem pouze 6 608 Kč
8 187 Kč
Při platbě předem pouze 7 616 Kč

