THRON ROUND čtvercový sprchový kout 800x800mm, kulaté pojezdy, rohový vstup TL2880-5005
THRON ROUND čtvercový sprchový kout 800x800mm, kulaté pojezdy, rohový vstup TL2880-5005
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 80x80 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 395 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| EAN | 8590913935084 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 66.2000 kg |
| Balení | 4 ks |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
MANUS QUADRO nerezový podlahový žlab s roštem, L-750, DN50 GMQ33
expedice do 7 dnů5 112 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
FLISE podlahový žlab s nerezovým roštem i pro dlažbu, L-710, DN50 73671
expedice do 7 dnů2 227 Kč
Při platbě předem pouze 2 098 Kč
7 181 Kč
Při platbě předem pouze 6 764 Kč
Mohlo by Vás zajímat
EASY čtvercová sprchová zástěna 800x800mm, čiré sklo EL5215
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 902 Kč
EASY čtvercový sprchový kout 800x800mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1980EL3215
expedice do 7 dnů11 054 Kč
Při platbě předem pouze 10 380 Kč
EASY obdélník/čtverec sprchový kout pivot dveře 800-900x800mm L/P, sklo Brick EL1638EL3238
expedice do 7 dnů10 398 Kč
Při platbě předem pouze 9 764 Kč
ZOOM čtvercový sprchový kout 800x800mm, rohový vstup ZL4815L-02
expedice do 7 dnů17 040 Kč
Při platbě předem pouze 16 001 Kč


