THRON boční stěna, 900 mm, čiré sklo TL3090
THRON boční stěna, 900 mm, čiré sklo TL3090
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| 3D model | ANO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Pevná stěna ke sprchovým dveřím |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 37.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913926778 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Příslušenství
1 371 Kč
Při platbě předem pouze 1 296 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
58 368 Kč
Při platbě předem pouze 56 332 Kč
48 822 Kč
Při platbě předem pouze 47 119 Kč
44 514 Kč
Při platbě předem pouze 42 961 Kč
40 919 Kč
Při platbě předem pouze 39 491 Kč


