THERMOTRAP umyvadlový sifon, 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0570EC25K7
THERMOTRAP umyvadlový sifon, 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0570EC25K7
| Výrobce: | Výrobce: Bonomini |
| Kód: | Kód: UBC-0570EC25K7 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | BONOMINI |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Hmotnost / ks | 0.3600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8030575037936 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | chrom |
Doporučujeme přikoupit
84 Kč
Při platbě předem pouze 78 Kč
Rozeta 80/32 mm, výška 33 mm, ABS/chrom RS8032
expedice do 7 dnů128 Kč
Při platbě předem pouze 119 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Rea Umyvadlový sifon s univerzální výpustí click-clack - REA COPPER MAT REA-A5699
expedice do 12 dnů1 720 Kč
Při platbě předem pouze 1 651 Kč

