Prodlužovací trubka sifonu s přírubou DN32/130mm, chrom 100.130.5
Prodlužovací trubka sifonu s přírubou DN32/130mm, chrom 100.130.5
| Výrobce: | Výrobce: Omp Tea |
| Kód: | Kód: UBC-100.130.5 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | OMP TEA |
|---|---|
| Délka | 130 mm |
| Průměr | 32 mm |
| Barva | Chrom |
| Hmotnost / ks | 0.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8019952009377 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | chrom |
Mohlo by Vás zajímat
808 Kč
Koupelnový ventilátor, 230V/50Hz, 100mm, bílá FBS300
expedice do 7 dnů339 Kč
Při platbě předem pouze 321 Kč

