ESPACE skříňka 50x172x32cm, 2x dvířka, levá/pravá, siena strip ESC450-4242S
ESPACE skříňka 50x172x32cm, 2x dvířka, levá/pravá, siena strip ESC450-4242S
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ESC450-4242S |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ESPACE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x172x32 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1720 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Modrá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Bezúchytkové otvírání |
| Hmotnost / ks | 28.1695 kg |
| EAN | 8590913969744 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | modrá |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | 301 - 400 mm |
| Šířka | 401 MM A VÍCE |
| Výška | VÍCE JAK 150 CM |
Příslušenství
1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Kovová úchytka, 110/96mm, zlato mat CT096Z 54731
expedice do 7 dnů89 Kč
Při platbě předem pouze 85 Kč
Mohlo by Vás zajímat
THEIA skříňka vysoká 40x138x20cm, 2x dvířka, levá/pravá, bílá TH400-3030
expedice do 7 dnů8 075 Kč
Při platbě předem pouze 7 512 Kč
11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
SITIA skříňka vysoká 35x172x32cm, 2x dvířka, levá/pravá, borovice rustik SI230-1616
expedice do 7 dnů9 477 Kč
Při platbě předem pouze 8 816 Kč
12 092 Kč
Při platbě předem pouze 11 248 Kč

