THEIA skříňka vysoká 35x138x30cm, 2x dvířka, levá/pravá, bílá TH350-3030
THEIA skříňka vysoká 35x138x30cm, 2x dvířka, levá/pravá, bílá TH350-3030
- V horní i dolní části 2 skleněné police
- Standardně dodáváno s úchytkami CT320, rozteč uchycení 320 mm
- Vyjmutím spodní police a instalací látkového prádelního koše na suchý zip získáte skříňku s prádelním košem
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | THEIA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 35x140x30 cm |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 1400 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Koš na prádlo: doplňková výbava, Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 22.8500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913836206 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | do 300 mm |
| Šířka | DO 400 MM |
| Výška | 101 - 149 CM |
Příslušenství
765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Prádelní koš do skříně 310x500x230mm, suchý zip, černá UPK350B
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
Mohlo by Vás zajímat
CROSS skříňka vysoká 49x170x39cm, levá, buk CR314 58720
na objednávku27 640 Kč
Při platbě předem pouze 25 712 Kč
12 092 Kč
Při platbě předem pouze 11 248 Kč
8 204 Kč
Při platbě předem pouze 7 632 Kč
8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč


