KERALA skříňka vysoká 38x143x32cm, 2x dvířka, levá/pravá, bílá lesk KR350-3030 58769
KERALA skříňka vysoká 38x143x32cm, 2x dvířka, levá/pravá, bílá lesk KR350-3030 58769
- 1x pevná police
- 3x skleněná nastavitelná police
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KERALA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 38x143x32 cm |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 1430 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 20.9685 kg |
| EAN | 8590913995323 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | 301 - 400 mm |
| Šířka | DO 400 MM |
| Výška | 101 - 149 CM |
Mohlo by Vás zajímat
11 455 Kč
Při platbě předem pouze 10 656 Kč
RETRO skříňka vysoká 40x170x36cm, starobílá, levá 1666
na objednávku25 963 Kč
Při platbě předem pouze 24 152 Kč
9 623 Kč
Při platbě předem pouze 8 952 Kč
9 477 Kč
Při platbě předem pouze 8 816 Kč


