TEMPOR samouzavírací stojánkový ventil na umyvadlo s regulací teploty, chrom
TEMPOR samouzavírací stojánkový ventil na umyvadlo s regulací teploty, chrom
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | TEMPOR |
| 3D model | ANO |
| Výška | 130 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Ventil |
| Výška výtoku | 55 mm |
| Průtok (3 bar) | 1.600 l/min |
| Hmotnost / ks | 1.2550 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913983153 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 7 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", DN32, kulatý, chrom 151.209.1
expedice do 7 dnů752 Kč
Při platbě předem pouze 710 Kč
Rohový vřetenový ventil 1/2"x3/8", chrom 181.867.1
expedice do 7 dnů162 Kč
Při platbě předem pouze 153 Kč
430 Kč
Při platbě předem pouze 406 Kč
Mohlo by Vás zajímat
BAYONA dlažba Ivory Pulido 120x120 (1,44m2) BAY019
na objednávku1 311 Kč
Při platbě předem pouze 1 242 Kč
BAYONA dlažba Silver Brillo 60x60 (1,08m2) BAY005
expedice do 7 dnů841 Kč
Při platbě předem pouze 797 Kč
BAYONA dlažba Grey Natural 120x120 (1,44m2) BAY007
na objednávku1 123 Kč
Při platbě předem pouze 1 064 Kč
BAYONA dlažba Grey Pulido 60x120 (1,44m2) BAY004
expedice do 7 dnů1 123 Kč
Při platbě předem pouze 1 064 Kč

