TEMPOR samouzavírací stojánkový ventil na umyvadlo, chrom
TEMPOR samouzavírací stojánkový ventil na umyvadlo, chrom
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | TEMPOR |
| 3D model | ANO |
| Výška | 130 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Ventil |
| Výška výtoku | 55 mm |
| Průtok (3 bar) | 1.900 l/min |
| Hmotnost / ks | 0.8550 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913983146 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 7 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", DN32, kulatý, chrom 151.209.1
expedice do 7 dnů752 Kč
Při platbě předem pouze 710 Kč
Rohový vřetenový ventil 1/2"x3/8", chrom 181.867.1
expedice do 7 dnů162 Kč
Při platbě předem pouze 153 Kč
430 Kč
Při platbě předem pouze 406 Kč
Mohlo by Vás zajímat
1 989 Kč
Při platbě předem pouze 1 876 Kč
HOFFER stojánková umyvadlová baterie, lékařská páka, chrom 424.044.1
expedice do 7 dnů1 369 Kč
Při platbě předem pouze 1 286 Kč
2 353 Kč
Při platbě předem pouze 2 210 Kč

