TANYA R hydromasážní vana, 160x120x49cm, Attraction Hydro, chrom 57234
TANYA R hydromasážní vana, 160x120x49cm, Attraction Hydro, chrom 57234
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-66119.3010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 160x120x49 cm |
| Délka | 1600 mm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 490 mm |
| Objem | 310.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO |
| Hmotnost / ks | 59.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729062110 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
46 827 Kč
Při platbě předem pouze 45 194 Kč
30 900 Kč
Při platbě předem pouze 29 822 Kč
46 827 Kč
Při platbě předem pouze 45 194 Kč
49 261 Kč
Při platbě předem pouze 47 542 Kč

