ASTRA B hydromasážní vana, 165x75x48cm, Attraction Hydro-Air, chrom 56863
ASTRA B hydromasážní vana, 165x75x48cm, Attraction Hydro-Air, chrom 56863
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-32611.4010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 165x75x48 cm |
| Délka | 1650 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 225.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 49.9500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729048763 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
76 531 Kč
Při platbě předem pouze 73 862 Kč
30 263 Kč
Při platbě předem pouze 29 208 Kč
34 288 Kč
Při platbě předem pouze 33 092 Kč
36 240 Kč
Při platbě předem pouze 34 976 Kč

