TABELLA otopné těleso 370x1590 mm, bílá mat MI1537
TABELLA otopné těleso 370x1590 mm, bílá mat MI1537
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MI1537 |
Dostupnost:
na objednávku
- Doporučujeme dokoupit držáky ručníků z broušené nerez oceli. Na jeden radiátor je možno použít 3 držáky ručníků.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TABELLA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 370x1590 mm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 1590 mm |
| Hloubka | 5 mm |
| Objem | 0.50 l |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Deskové, Designové |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 550 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Výbava | Držák ručníků: doplňková výbava |
| Hmotnost / ks | 22.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886287 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | bílá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Příslušenství
1 161 Kč
Při platbě předem pouze 1 080 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
TABELLA držák ručníků 390 mm, bílá mat MI390W
na objednávku1 161 Kč
Při platbě předem pouze 1 080 Kč
TWIN připojovací sada ventilů pro středové připojení, chrom CP401S
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
TABELLA držák ručníků 390 mm, nerez mat MI390
expedice do 7 dnů1 161 Kč
Při platbě předem pouze 1 080 Kč
1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
BLOCK otopné těleso 280x1330 mm, bílá mat IR183
expedice do 7 dnů11 429 Kč
Při platbě předem pouze 10 632 Kč
BLOCK otopné těleso 280x1330 mm, černá mat IR181
expedice do 7 dnů12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč
TABELLA otopné těleso 370x1590 mm, černá mat MI1539
expedice do 7 dnů11 429 Kč
Při platbě předem pouze 10 632 Kč


