TABELLA držák ručníků 390 mm, bílá mat MI390W
TABELLA držák ručníků 390 mm, bílá mat MI390W
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MI390W |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TABELLA |
| Rozměr | 390x50x80 mm |
| Šířka | 390 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Nerez |
| Hmotnost / ks | 0.6000 kg |
| EAN | 8590913929021 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
4 575 Kč
Při platbě předem pouze 4 256 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat

