TABELLA otopné těleso 370x1190 mm, bílá mat MI1137
TABELLA otopné těleso 370x1190 mm, bílá mat MI1137
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TABELLA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 370x1190 mm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 1190 mm |
| Hloubka | 5 mm |
| Objem | 0.40 l |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Deskové, Designové |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 417 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Výbava | Držák ručníků: doplňková výbava |
| Hmotnost / ks | 17.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886263 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | bílá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Příslušenství
1 161 Kč
Při platbě předem pouze 1 080 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
TABELLA držák ručníků 390 mm, nerez mat MI390
expedice do 7 dnů1 161 Kč
Při platbě předem pouze 1 080 Kč
TABELLA držák ručníků 390 mm, bílá mat MI390W
na objednávku1 161 Kč
Při platbě předem pouze 1 080 Kč
TWIN připojovací sada ventilů pro středové připojení, chrom CP401S
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
MASIA obklad Blanco mate 7,5x30 (EQ-3) (1m2) 20177
na objednávku1 405 Kč
Při platbě předem pouze 1 331 Kč
ICELAND dlažba Pulido 60x120 (1,44m2) ICE002
expedice do 7 dnů1 029 Kč
Při platbě předem pouze 975 Kč


