SUGA stojánková umyvadlová baterie vysoká, bez výpusti, gun metal TJ006GM
SUGA stojánková umyvadlová baterie vysoká, bez výpusti, gun metal TJ006GM
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Výška | 295 mm |
| Hloubka | 207 mm |
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 240 mm |
| Hmotnost / ks | 2.3200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913978753 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | grafit |
Příslušenství
512 Kč
Při platbě předem pouze 476 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
PIRENEI sklenka, mléčné sklo, gun metal PI1081 58189
na objednávku1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
PIRENEI dávkovač mýdla 110 ml, mléčné sklo, gun metal PI8181 58199
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
512 Kč
Při platbě předem pouze 476 Kč
Mohlo by Vás zajímat
7 749 Kč
Při platbě předem pouze 7 277 Kč
9 107 Kč
Při platbě předem pouze 8 472 Kč
3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč
SPY stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice černá mat PY07/15
expedice do 7 dnů9 021 Kč
Při platbě předem pouze 8 392 Kč

