SPY nástěnná sprchová baterie, černá mat PY11/15
SPY nástěnná sprchová baterie, černá mat PY11/15
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 195 mm |
| Hloubka | 130 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9430 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913847783 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Příslušenství
Doporučujeme přikoupit
Ruční sprcha, průměr 102mm, ABS/černá mat SK736
expedice do 7 dnůSOFTFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, černá mat 1208-17
expedice do 7 dnůSprchová souprava, posuvný držák 700mm, hadice 1500mm, černá mat SC515
expedice do 7 dnůPodobné zboží
KAI nástěnná sprchová baterie, černá mat KA11/15
expedice do 7 dnůMohlo by Vás zajímat

