Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 30-45mm, chrom 147.555.5
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 30-45mm, chrom 147.555.5
| Výrobce: | Výrobce: Omp Tea |
| Kód: | Kód: UBC-147.555.5 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | OMP TEA |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 30-45 mm |
| Výbava | Neuzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.3600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8019952106762 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | chrom |
Příslušenství
267 Kč
Při platbě předem pouze 251 Kč
skladem
Podobné zboží
477 Kč
Při platbě předem pouze 444 Kč
317 Kč
Při platbě předem pouze 295 Kč
Mohlo by Vás zajímat
STRESA koš na prádlo 42x62,5x42cm, hnědá 3163SB
na objednávku5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
STRESA koš na prádlo 42x62,5x42cm, ecru 3163CR
na objednávku5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
ECO PELLE koš na prádlo 47x60x30cm, krémová 2463CR
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč

