Sprchový sloup s termostatickou baterií, černá mat KU139B
Sprchový sloup s termostatickou baterií, černá mat KU139B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 294 mm |
| Výška | 1162 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Termostat |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 23 mm |
| Ostatní | Nastavitelná výška sloupu, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 6.2050 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913947315 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Omezovač průtoku vody do hlavové sprchy, 12L/min MS700
expedice do 7 dnů36 Kč
Při platbě předem pouze 34 Kč
Mohlo by Vás zajímat
DARK sprchový sloup s termostatickou baterií, černá mat KJ639
expedice do 7 dnů11 601 Kč
Při platbě předem pouze 10 792 Kč
Sprchový sloup s termostatickou baterií, chrom KU139
na objednávku8 075 Kč
Při platbě předem pouze 7 512 Kč
DIMY sprchový sloup s termostatickou baterií, černá mat DM322BL
expedice do 7 dnů35 681 Kč
Při platbě předem pouze 33 192 Kč
SOLARIS sprchový sloup s termostatickou baterií, chrom/černá mat WD139CB
expedice do 7 dnů8 544 Kč
Při platbě předem pouze 8 023 Kč

