ICONIC sprchový sloup s pákovou baterií, černá mat UBC-AF139B
ICONIC sprchový sloup s pákovou baterií, černá mat UBC-AF139B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ICONIC |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 313 mm |
| Výška | 1181 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Délka hadice | 1500 mm |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť, Mlha, Déšť/Mlha |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 23 mm |
| Ostatní | Nastavitelná výška sloupu, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 5.6775 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961915 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Příslušenství
4 575 Kč
Při platbě předem pouze 4 256 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Omezovač průtoku vody do hlavové sprchy, 12L/min MS700
expedice do 7 dnů36 Kč
Při platbě předem pouze 34 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SOLARIS sprchový sloup s termostatickou baterií, chrom/černá mat WD139CB
expedice do 7 dnů8 544 Kč
Při platbě předem pouze 8 023 Kč
Sprchový sloup s termostatickou baterií, zlato mat KU139GB
expedice do 7 dnů10 397 Kč
Při platbě předem pouze 9 672 Kč
Sprchový sloup s termostatickou baterií, černá mat KU139B
expedice do 7 dnů8 505 Kč
Při platbě předem pouze 7 912 Kč
SOLARIS sprchový sloup s termostatickou baterií, černá mat/chrom WD139BC
expedice do 7 dnů10 184 Kč
Při platbě předem pouze 9 563 Kč

