SPITZA sprchová zástěna WALK-IN, 1000mm 750.100.1
SPITZA sprchová zástěna WALK-IN, 1000mm 750.100.1
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | SPITZA |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení obsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 43.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913931246 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Pevné |
Příslušenství
765 Kč
Při platbě předem pouze 721 Kč
expedice do 7 dnů
85 Kč
Při platbě předem pouze 80 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
Podlahový žlab s nerezovým roštem, L-810, DN50 700.158.2
na objednávku3 054 Kč
Při platbě předem pouze 2 880 Kč
Police na walk-in zástěnu, 142cm, chrom EG1410 59096
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč

