SPIRIT BLACK obdélníkový sprchový kout 1600x1000mm L/P varianta
SPIRIT BLACK obdélníkový sprchový kout 1600x1000mm L/P varianta
| Výrobce: | Výrobce: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GI1016BGI3510B |
🗓️ Kdy mohu očekávat doručení.
🚚 Jaké jsou možnosti doručení.
| Výrobce: | Gelco |
| Adresa výrobce: | Makovského 1341/12, 163 00 Praha 6 |
| E-mail: | info@gelcocz.eu |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | SPIRIT |
| Rozměr | 160x100 cm |
| Šířka | 1600 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 680 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 40.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913147296 |
| Záruka | 3 roky |
Doporučujeme přikoupit


