Spádová lišta, pravá, výška 12 mm, délka 1500 mm, nerez mat SPD1512-P
Spádová lišta, pravá, výška 12 mm, délka 1500 mm, nerez mat SPD1512-P
- Spádovací lišta pomáhá zakrýt přechod vzniklý během výstavby sprchového koutu mezi spádovanou a nespádovanou částí podlahy.
- Pokud stojíte čelem k odtokovému kanálku a lišta má spád směrem ke kanálku po pravé ruce, jedná se o pravé provedení.
- Doporučujeme k odtokovým kanálkům s límcem ke stěně.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 150x1,2 cm |
| Délka | 1500 mm |
| Výška | 12 mm |
| Barva | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Pravá |
| Hmotnost / ks | 0.3760 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913872051 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | nerez |
Příslušenství
533 Kč
Při platbě předem pouze 502 Kč
expedice do 7 dnů
Podobné zboží
Spádová lišta, pravá, výška 10 mm, délka 1500 mm, nerez mat SPD1510-P
expedice do 7 dnů851 Kč
Při platbě předem pouze 792 Kč
Mohlo by Vás zajímat
705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
Spádová lišta, levá, výška 10 mm, délka 1500 mm, nerez mat SPD1510-L
expedice do 7 dnů851 Kč
Při platbě předem pouze 792 Kč
Spádová lišta, pravá, výška 12mm, délka 1000mm, nerez mat SPD12-P
expedice do 7 dnů619 Kč
Při platbě předem pouze 576 Kč
Spádová lišta, levá, výška 12mm, délka 1000mm, nerez mat SPD12-L
expedice do 7 dnů619 Kč
Při platbě předem pouze 576 Kč


