Spádová lišta, pravá, výška 12mm, délka 1200mm, nerez mat SPD1212-P
Spádová lišta, pravá, výška 12mm, délka 1200mm, nerez mat SPD1212-P
- Spádovací lišta pomáhá zakrýt přechod vzniklý během výstavby sprchového koutu mezi spádovanou a nespádovanou částí podlahy.
- Pokud stojíte čelem k odtokovému kanálku a lišta má spád směrem ke kanálku po pravé ruce, jedná se o pravé provedení.
- Doporučujeme k odtokovým kanálkům s límcem ke stěně.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 120x1,2 cm |
| Délka | 1200 mm |
| Výška | 12 mm |
| Barva | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Pravá |
| Hmotnost / ks | 0.3800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913854477 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | nerez |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, ke stěně, L-950, DN50 GMO25
expedice do 7 dnů5 752 Kč
Při platbě předem pouze 5 392 Kč
Podobné zboží
Spádová lišta, pravá, výška 12 mm, délka 1500 mm, nerez mat SPD1512-P
expedice do 7 dnů851 Kč
Při platbě předem pouze 792 Kč
Spádová lišta, pravá, výška 10 mm, délka 1500 mm, nerez mat SPD1510-P
expedice do 7 dnů851 Kč
Při platbě předem pouze 792 Kč
Spádová lišta, pravá, výška 10mm, délka 1200mm, nerez mat SPD1210-P
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Lunar 2-křídlá pravá 90 x 150 cm, průhledná, růžové zlato - 897-090-100-60-00-P
expedice do 10 dnů6 078 Kč
Vanová zástěna Mexen Lunar 2-křídlá pravá 90 x 150 cm, průhledná, chrom - 897-090-100-01-00-P
expedice do 10 dnů5 720 Kč
Vanová zástěna Mexen Mist 2-křídlá levá 90 x 150 cm, průhledná, kartáčované zlato - 8A9-090-002-55-00-L
expedice do 10 dnů4 862 Kč
Mexen Lunar L vanová zástěna levá, 2 křídla, 90 x 150 cm, průhledná, chrom - 897L-090-100-01-00-L
expedice do 10 dnů5 935 Kč


