SOPHINA otopné těleso 600x1647 mm, bílá mat IR703W
SOPHINA otopné těleso 600x1647 mm, bílá mat IR703W
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOPHINA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 600x1647 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 1647 mm |
| Objem | 9.20 l |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar E, Designové |
| Instalace | Otočné o 180° |
| Doporučená el. topná tyč | 800 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 833 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Hmotnost / ks | 35.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913927416 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | bílá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
LIKIDO nemrznoucí teplonosná směs do otopných těles, 2 l LIKIDO
expedice do 7 dnů911 Kč
Při platbě předem pouze 871 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Podlahový linear. žlab 350 mm,boční D40,klasik/floor lesk s nerez. rámečkem CH 350 KN
expedice do 7 dnů2 421 Kč
Rea Spádová lišta sprchové vaničky 140cm, zlatá REA-K3223
expedice do 12 dnů970 Kč
Při platbě předem pouze 931 Kč
ALCA APZ101BLACK-850 Low - Podlahový žlab s okrajem pro perforovaný rošt, černá-mat
expedice do 4 dnů4 967 Kč
Mexen FLAT 360 SLIM 70 cm - Lineární odtokový žlab, růžové zlato 1641070
expedice do 10 dnů1 950 Kč


