SOLARIS sprchový sloup s termostatickou baterií, černá/zlato mat WD139G
SOLARIS sprchový sloup s termostatickou baterií, černá/zlato mat WD139G
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLARIS |
| 3D model | ANO |
| Výška | 1308 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Termostat |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť, Masáž, Mlha, Déšť/Masáž, Déšť/Mlha |
| Ostatní | Nastavitelná výška sloupu, AirMix, AntiCalc, HiTech Therm, PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 5.9150 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913920189 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Omezovač průtoku vody do hlavové sprchy, 12L/min MS700
expedice do 7 dnů36 Kč
Při platbě předem pouze 34 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SOLARIS sprchový sloup s termostatickou baterií, černá mat WD139B
expedice do 7 dnů10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
SOLARIS sprchový sloup s termostatickou baterií, chrom/černá mat WD139CB
expedice do 7 dnů8 544 Kč
Při platbě předem pouze 8 023 Kč
ICONIC sprchový sloup s pákovou baterií, chrom UBC-AF139
expedice do 7 dnů7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 192 Kč
ICONIC sprchový sloup s pákovou baterií, zlato mat UBC-AF139GB
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč


