SOLARIS sprchový sloup s termostatickou baterií, černá mat WD139B
SOLARIS sprchový sloup s termostatickou baterií, černá mat WD139B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLARIS |
| 3D model | ANO |
| Výška | 1308 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Termostat |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť, Masáž, Mlha, Déšť/Masáž, Déšť/Mlha |
| Ostatní | Nastavitelná výška sloupu, AirMix, AntiCalc, HiTech Therm |
| Hmotnost / ks | 5.6775 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913916755 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
| Barva | černá |
Doporučujeme přikoupit
Omezovač průtoku vody do hlavové sprchy, 12L/min MS700
expedice do 7 dnů36 Kč
Při platbě předem pouze 34 Kč
Podobné zboží
DIMY sprchový sloup s termostatickou baterií, černá mat DM322BL
expedice do 7 dnů35 681 Kč
Při platbě předem pouze 33 192 Kč
DARK sprchový sloup s termostatickou baterií, černá mat KJ639
expedice do 7 dnů11 601 Kč
Při platbě předem pouze 10 792 Kč
Mohlo by Vás zajímat
DAKAR sprchový sloup s termostatickou baterií, zlato mat SZ139GB
expedice do 7 dnů12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč
Sprchový sloup s termostatickou baterií, chrom KI139 56353
expedice do 7 dnů17 105 Kč
Při platbě předem pouze 15 912 Kč
Sprchový sloup s termostatickou baterií, zlato mat KU139GB
expedice do 7 dnů10 397 Kč
Při platbě předem pouze 9 672 Kč
Sprchový sloup s termostatickou baterií, chrom KU139
na objednávku8 075 Kč
Při platbě předem pouze 7 512 Kč


