DIMY sprchový sloup s termostatickou baterií, černá mat DM322BL
DIMY sprchový sloup s termostatickou baterií, černá mat DM322BL
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DIMY |
| Šířka | 270 mm |
| Výška | 1087 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Termostat |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | 30x15 mm |
| Ostatní | AntiCalc, HiTech Therm |
| Hmotnost / ks | 7.0700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913866517 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Omezovač průtoku vody do hlavové sprchy, 12L/min MS700
expedice do 7 dnů36 Kč
Při platbě předem pouze 34 Kč
Podobné zboží
SOLARIS sprchový sloup s termostatickou baterií, černá mat WD139B
expedice do 7 dnů10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
DARK sprchový sloup s termostatickou baterií, černá mat KJ639
expedice do 7 dnů11 601 Kč
Při platbě předem pouze 10 792 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ICONIC sprchový sloup s pákovou baterií, chrom UBC-AF139
expedice do 7 dnů7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 192 Kč
SOLARIS sprchový sloup s termostatickou baterií, chrom/černá mat WD139CB
expedice do 7 dnů8 544 Kč
Při platbě předem pouze 8 023 Kč
DAKAR sprchový sloup s termostatickou baterií, zlato SZ139
expedice do 7 dnů14 697 Kč
Při platbě předem pouze 13 672 Kč
ICONIC sprchový sloup s pákovou baterií, zlato mat UBC-AF139GB
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč


