SMART mýdlenka na postavení, drátěná, chrom XJ801
SMART mýdlenka na postavení, drátěná, chrom XJ801
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XJ801 |
Dostupnost:
skladem
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMART |
| Rozměr | 95x30x75 mm |
| Šířka | 95 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hloubka | 75 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Drátěné |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.1040 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913126086 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | chrom |
Příslušenství
5 375 Kč
Při platbě předem pouze 5 062 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Helios koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 303 W, zlatý - W103-0800-500-00-50
expedice do 10 dnů4 709 Kč

