SKYLLA nástěnná stojící vana litý mramor 169x75x60cm, šedá mat
SKYLLA nástěnná stojící vana litý mramor 169x75x60cm, šedá mat
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72430.31 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | UNITY CONCEPT |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 169x75x60 cm |
| Délka | 1690 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 600 mm |
| Objem | 300.00 l |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Nástěnné |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení neobsahuje | Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 226.0983 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729075585 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | šedá |
| Materiál | mramor |
Doporučujeme přikoupit
MARBLE vanová souprava, bovden, délka 800mm, chrom 11042
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 450 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PAGODA nástěnná vana litý mramor 170x85x58cm, hnědá mat
na objednávku57 267 Kč
Při platbě předem pouze 55 270 Kč
51 935 Kč
Při platbě předem pouze 50 124 Kč
44 505 Kč
Při platbě předem pouze 42 953 Kč
PAGODA nástěnná vana litý mramor 170x85x58cm, béžová mat
na objednávku57 267 Kč
Při platbě předem pouze 55 270 Kč

