VIVA D MONOLITH nástěnná stojící vana 170x75x60cm, bílá/černá 89119MB
VIVA D MONOLITH nástěnná stojící vana 170x75x60cm, bílá/černá 89119MB
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-89119MB |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | MONOLITH |
| Rozměr | 170x75x60 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 600 mm |
| Objem | 235.00 l |
| Barva | Bílá/Černá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Nástěnné |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 40.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729082897 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | černá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
267 Kč
Při platbě předem pouze 251 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 718 Kč
Mohlo by Vás zajímat
51 935 Kč
Při platbě předem pouze 50 124 Kč
56 665 Kč
Při platbě předem pouze 54 689 Kč
56 665 Kč
Při platbě předem pouze 54 689 Kč
PAGODA nástěnná vana litý mramor 170x85x58cm, hnědá mat
na objednávku57 267 Kč
Při platbě předem pouze 55 270 Kč

