SKIN zásobník na toaletní papír max. ? 29cm, ABS, černá mat A90823BM
SKIN zásobník na toaletní papír max. ? 29cm, ABS, černá mat A90823BM
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Série | SKIN |
| Rozměr | 348x355x136 mm |
| Šířka | 348 mm |
| Výška | 355 mm |
| Hloubka | 136 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.1020 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090111686 |
| Taric | 39259010 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | černá |
Příslušenství
317 Kč
Při platbě předem pouze 300 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
JUMBO soft dvouvrstvý toaletní papír, 3 role, průměr role 27,5cm, délka 340m 203A110-75
expedice do 7 dnů317 Kč
Při platbě předem pouze 300 Kč
851 Kč
Při platbě předem pouze 805 Kč
Mohlo by Vás zajímat
1 490 Kč
SKIN zásobník na toaletní papír max. ? 24cm, ABS, černá mat A90723BM
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
SKIN zásobník na toaletní papír max. ? 29cm, ABS, písková A90810SD
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
COLORED zásobník na toaletní papír max. ? 23cm, ABS, Soft Touch, černá mat A75610NE
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč

