SKIN zásobník na toaletní papír max. ? 24cm, ABS, písková A90710SD
SKIN zásobník na toaletní papír max. ? 24cm, ABS, písková A90710SD
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Série | SKIN |
| Rozměr | 277x296x135 mm |
| Šířka | 277 mm |
| Výška | 296 mm |
| Hloubka | 135 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.9020 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090112997 |
| Taric | 39259010 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | písková |
Příslušenství
851 Kč
Při platbě předem pouze 805 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
851 Kč
Při platbě předem pouze 805 Kč
Mohlo by Vás zajímat
COLORED zásobník na toaletní papír max. ? 23cm, ABS, Soft Touch, černá mat A75610NE
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
SKIN zásobník na toaletní papír max. ? 29cm, ABS, písková A90810SD
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
SKIN zásobník na toaletní papír max. ? 24cm, ABS, bílá A90701
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
Zásobník na toaletní papír max. ? 19cm, ABS, bílá 693
expedice do 7 dnů547 Kč
Při platbě předem pouze 518 Kč

