SKARA umyvadlová skříňka 100x50x45cm, černá mat/dub collingwood CG009-1919
SKARA umyvadlová skříňka 100x50x45cm, černá mat/dub collingwood CG009-1919
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CG009-1919 |
- Otvor pro baterii/výpust lze vyvrtat v místě instalace nebo dle výkresu ve výrobě.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SKARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x50x45 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Collingwood |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Hliník, MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Deska |
| Hmotnost / ks | 26.0000 kg |
| EAN | 8590913959752 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
497 Kč
Při platbě předem pouze 469 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
5 753 Kč
Při platbě předem pouze 5 352 Kč
TWIG umyvadlo, litý mramor, 100x47cm, kryt výpusti, bílá TW100
expedice do 7 dnů6 441 Kč
Při platbě předem pouze 5 992 Kč
SKARA deska Rockstone 101,2x12x46cm, bílá mat CG029-0101
expedice do 7 dnů5 753 Kč
Při platbě předem pouze 5 352 Kč
LINDO boční organizér, sada 2ks, 114x323mm, plast, antracit LD002
expedice do 7 dnů533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
Mohlo by Vás zajímat
FILENA umyvadlová skříňka 95x51,5x43cm, bílá mat FID1210W
expedice do 7 dnů12 891 Kč
Při platbě předem pouze 11 992 Kč
14 783 Kč
Při platbě předem pouze 13 752 Kč
ODETTA umyvadlová skříňka 95x50x43,5cm, antracit matný DT100-3434
expedice do 7 dnů13 751 Kč
Při platbě předem pouze 12 792 Kč
ODETTA umyvadlová skříňka 95x50x43,5cm, dub Alabama DT100-2222
expedice do 7 dnů12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč


