SKA stojan na ručníky 550x790x200mm, černá mat SKA301
SKA stojan na ručníky 550x790x200mm, černá mat SKA301
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SKA301 |
Dostupnost:
skladem
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SKA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 550x792x200 mm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 792 mm |
| Hloubka | 200 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků víceramenný |
| Instalace | Na postavení |
| Údržba | Dle doporučení |
| Hmotnost / ks | 5.4800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913854644 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | černá |
Podobné zboží
Mohlo by Vás zajímat
SEGA sušák ručníků na opření 550x1700x70mm, nerez lesk SE103
expedice do 7 dnů6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 592 Kč
DEBUT sušák ručníků na opření 500x1860x32mm, černá mat SE121
expedice do 7 dnů3 388 Kč
Při platbě předem pouze 3 152 Kč
SKA stojan na ručníky 550x790x200mm, bílá mat SKA311
expedice do 7 dnů4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč


