SEGA sušák ručníků na opření 550x1700x70mm, nerez lesk SE103
SEGA sušák ručníků na opření 550x1700x70mm, nerez lesk SE103
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 550x1700x70 mm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 1700 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků víceramenný |
| Instalace | Na opření |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 3.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913831300 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | nerez |
Mohlo by Vás zajímat
SKA stojan na ručníky 550x800x200mm, černá mat SKA303
expedice do 7 dnů4 936 Kč
Při platbě předem pouze 4 592 Kč
4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč
SEGA sušák ručníků na opření 550x1700x70mm, bílá mat SE101
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč


