SKA konzole pod umyvadlo/desku 160x22x51cm, černá mat
SKA konzole pod umyvadlo/desku 160x22x51cm, černá mat
- Součástí balení jsou kotevní šrouby do zdi a krytky v barvě konstrukce.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SKA Industrial |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 160x22x51 cm |
| Šířka | 1600 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hloubka | 510 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 8.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913125164 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
ARECA dvojumyvadlo, litý mramor, 161x51,5cm, bílá AC161
expedice do 7 dnů9 658 Kč
Při platbě předem pouze 8 984 Kč
Mohlo by Vás zajímat
1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
Podpěrná konzole 490x330x40 mm, ocel, chrom, 1 ks 30374 30374 50719
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
TETRIS držák umyvadla, nástěnná baterie, černá mat TZ429 TZ429 52660
expedice do 7 dnů1 926 Kč
Při platbě předem pouze 1 792 Kč

