SITIA umyvadlová skříňka 75,6x50x44,2cm, 2xzásuvka, bílá mat SI080-3131
SITIA umyvadlová skříňka 75,6x50x44,2cm, 2xzásuvka, bílá mat SI080-3131
- Standardně dodáváno s úchytkou SA800W
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SITIA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 75,6x50x44,2 cm |
| Šířka | 756 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 442 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 30.9627 kg |
| EAN | 8590913936852 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
NIROX zrcadlo v rámu 600x800mm, bílá lesk NX608-3030
expedice do 7 dnů3 027 Kč
Při platbě předem pouze 2 816 Kč
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
LINDO boční organizér, sada 2ks, 114x323mm, plast, antracit LD002
expedice do 7 dnů533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
BELLA držák ručníků na bok skříňky 250mm, černá mat FA115NE
expedice do 7 dnů993 Kč
Při platbě předem pouze 924 Kč
Mohlo by Vás zajímat
10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč
KALI umyvadlová skříňka 74x50x46cm, ořech bruno 56077
na objednávku12 653 Kč
Při platbě předem pouze 11 863 Kč
MITRA umyvadlová skříňka 74,5x55x45,2cm, bordó MT073
na objednávku8 161 Kč
Při platbě předem pouze 7 592 Kč
10 440 Kč
Při platbě předem pouze 9 712 Kč


