Magnetický háček na otopné těleso XJ228
Magnetický háček na otopné těleso XJ228
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XJ228 |
Dostupnost:
na objednávku
Nosnost: 5 kg
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 54 mm |
| Výška | 54 mm |
| Hloubka | 57 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Hmotnost / ks | 0.2070 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913125997 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | chrom |
Příslušenství
185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
expedice do 7 dnů
Podobné zboží
Mohlo by Vás zajímat

