SILVANA otopné těleso 600x1500 mm, verde mat IR156V
SILVANA otopné těleso 600x1500 mm, verde mat IR156V
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SILVANA |
| Rozměr | 600x1500 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Objem | 6.40 l |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar E |
| Instalace | Otočné o 180° |
| Doporučená el. topná tyč | 700 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 771 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 5 bar |
| Hmotnost / ks | 22.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913115844 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | dle vzorníku |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
LIKIDO nemrznoucí teplonosná směs do otopných těles, 2 l LIKIDO
expedice do 7 dnů911 Kč
Při platbě předem pouze 871 Kč
Mohlo by Vás zajímat
METRO otopné těleso 600x1510 mm, černá mat IR420TB
expedice do 7 dnů5 753 Kč
Při platbě předem pouze 5 352 Kč
ZIG otopné těleso 600x1572 mm, černá mat ZG616B
expedice do 7 dnů10 053 Kč
Při platbě předem pouze 9 352 Kč
ZIG otopné těleso 500x1572 mm, bílá ZG516
expedice do 7 dnů7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 192 Kč
JUSTINA otopné těleso 500x1246 mm, bílá mat IR546W
expedice do 7 dnů6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč

