Set krycích rozet hranatých, nerez mat CP812
Set krycích rozet hranatých, nerez mat CP812
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CP812 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 12 mm |
| Barva | Broušený nerez |
| Hmotnost / set | 0.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913848193 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
CUBE připojovací sada ventilů ruční rohová, nerez mat CP4510S
expedice do 7 dnů6 493 Kč
Při platbě předem pouze 6 040 Kč
Mohlo by Vás zajímat
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Adaptér pro přímé napojení kabelu do zdi, hranatý ER140
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč

