SIEGER stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, chrom 914.006.1
SIEGER stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, chrom 914.006.1
| Výrobce: | Výrobce: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-914.006.1 |
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | SIEGER |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 305 mm |
| Hloubka | 182 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 250 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9120 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913884887 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
skladem
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rohový vřetenový ventil 1/2"x3/8", chrom 181.867.1
expedice do 7 dnů162 Kč
Při platbě předem pouze 153 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč

