SIEGER stojánková umyvadlová baterie s bidetovou sprchou, chrom 914.013.1
SIEGER stojánková umyvadlová baterie s bidetovou sprchou, chrom 914.013.1
| Výrobce: | Výrobce: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-914.013.1 |
- Délka hadice: 150 cm
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | SIEGER |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 107 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 95 mm |
| Ostatní | Pro umývátko, Bidetová sprcha, S výpustí |
| Hmotnost / ks | 1.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913877537 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Rohový vřetenový ventil 1/2"x3/8", chrom 181.867.1
expedice do 7 dnů162 Kč
Při platbě předem pouze 153 Kč
Podobné zboží
3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen C33 deskový radiátor 600 x 1600 mm, boční připojení, 3735 W, bílý - W433-060-160-00
expedice do 10 dnů6 739 Kč
Mexen C33 deskový radiátor 600 x 2000 mm, boční připojení, 4669 W, bílý - W433-060-200-00
expedice do 10 dnů8 404 Kč
Mexen C33 deskový radiátor 600 x 1100 mm, boční připojení, 2568 W, černý - W433-060-110-70
na objednávku6 786 Kč

