SELVA skleněné umyvadlo na desku 50,5x38cm, zlatá
SELVA skleněné umyvadlo na desku 50,5x38cm, zlatá
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TY319 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEAUTY |
| Rozměr | 50,5x13,5x37,5 cm |
| Šířka | 505 mm |
| Výška | 135 mm |
| Hloubka | 375 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Sklo |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 9.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913134531 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Kovová podložka mezi umyvadlo a desku, výška 10mm, chrom TY6401
expedice do 7 dnů340 Kč
Při platbě předem pouze 316 Kč
1 101 Kč
Při platbě předem pouze 1 024 Kč
KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0595PR25K7
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč


