SEGA sušák ručníků na opření 550x1700x70mm, černá mat SE104
SEGA sušák ručníků na opření 550x1700x70mm, černá mat SE104
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 550x1700x70 mm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 1700 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků víceramenný |
| Instalace | Na opření |
| Údržba | Dle doporučení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 3.3800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913850202 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | černá |
Příslušenství
1 192 Kč
Při platbě předem pouze 1 117 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
SEGA sušák ručníků na opření 550x1700x70mm, bílá mat SE101
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
SKA sušák ručníků na opření 420x1700x20mm, černá mat SKA551
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč
2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč
4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč

