GLAMOUR dávkovač mýdla, 250 ml, mléčné sklo, chrom 5781
GLAMOUR dávkovač mýdla, 250 ml, mléčné sklo, chrom 5781
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5781 |
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | GLAMOUR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x166x122 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 166 mm |
| Hloubka | 122 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 250 ml |
| Hmotnost / ks | 0.8650 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341152645 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | chrom |
Podobné zboží
IL GIGLIO dávkovač mýdla, mléčné sklo, chrom A98113
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LARISSA dávkovač mýdla 250ml, mléčné sklo, chrom WS019 56797
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
X-ROUND WHITE dávkovač mýdla 230ml, mléčné sklo, bílá mat XR101W
expedice do 7 dnů1 247 Kč
Při platbě předem pouze 1 160 Kč
X-ROUND dávkovač mýdla 200ml, mléčné sklo, chrom XR103
expedice do 7 dnů1 410 Kč
Při platbě předem pouze 1 312 Kč
X-STEEL dávkovač mýdla 230ml, mléčné sklo, nerez mat XS101
expedice do 7 dnů1 256 Kč
Při platbě předem pouze 1 168 Kč

